KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9287683
nr 928 7683
Akvarell
Oidentifierad konstnär, Nordiska museet, signerad, 1991, motivet: 38x30
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 december 2014
kl 19:22:47
27/11 22:30:32
100 kr
1/12 10:02:13